Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

„Pařížská mezi optikami“ – high tech & high fashion optika Optiscont na Smíchově nabízí nejmodernější vyšetření očí pomocí umělé inteligence a módní brýle ikonických značek

Na Smíchově v Praze otevřel Optiscont první optiku v ČR, kde si můžete nechat vyšetřit oči pomocí umělé inteligence. Velkou pozornost zde Optiscont věnuje také nabídce módních brýlových obrub od luxusních značek jako je Dior, Fendi, Prada, Tom Ford a dalších ikon haute couture. Vizí české společnosti Optiscont je nabízet nejmodernější dostupnou péči o zrak všem – tedy i těm, kteří milují módu a brýle pro ně nejsou jen nějaký „doplněk“, ale šperk. 

Optiscont je u nás co se týče prodeje oční optiky tahounem moderních trendů a inovací a tentokrát ve své nové prodejně ve Smíchov City nabízí jako první možnost screeningu sítnice oka pomocí umělé inteligence. Během několika minut je tedy možné nejen změřit dioptrie, oční tlak či kvalitu slzného filmu, ale i diagnostikovat  diabetickou retinopatii nebo věkem podmíněnou makulární degeneraci. Včasná diagnostika a odborná péče je pro co nejpomalejší vývoj těchto závažnějších zrakových onemocnění nejdůležitější.

Pro Optiscont jde high tech zaměření s high tech fashion krásně dohromady. Brýle zdaleka nejsou jen prostředek zrakového komfortu, nejsou jen „doplněk“ – brýle jsou i důležitý prvek image osobnosti podobně jako šperky nebo vůně. Ve smíchovské pobočce si proto dal tým Optiscontu speciálně záležet na luxusnějším segmentu nabídky brýlových obrub a přijdou si zde na své i ti nejnáročnější zákazníci, kteří ocení stylové kousky.

Díky odbornému zázemí na nejvyšší úrovni získal Optiscont důvěru mnoha věhlasných značek, např. Dior, Fendi, Tom Ford, Prada, Jimmy Choo a další.

Zdroj a foto: www.optiscont.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *