Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

V červenci v Praze vystoupí excentrický zpěvák a virální hvězda Oliver Tree

Neřízená střela a hudební génius Oliver Tree míří do Prahy. Osobitý zpěvák s netradičním přístupem k muzice vystoupí v české premiéře 8. července pod širým nebem v Ledárnách Braník v rámci Prague Summer Festivalu a série Rock for People Concerts. Oliver Tree, který má mnoho tváří – zpěvák, producent, scenárista, režisér a performer, vzal internet útokem. Může se pochlubit miliony globálních streamů, zhlédnutí na YouTube a více než 14,6 miliony sledujícími na TikToku. Umělec uspokojuje své oddané a rostoucí publikum dadaistickým “metahumorem” ve stylu Andyho Kaufmana a zároveň pokračuje ve zkoumání a rozebírání absurdity moderní kultury, posedlosti slávou a sociálními médii. Vstupenky v prodeji od 8. března od 10:00 v sítích GoOut, Ticketportal a Ticketmaster.

Oliver Tree, rodák z kalifornského Santa Cruz, se posledních 10 let objevoval jako vzdělanec v mnoha různých projektech a iteracích. Jakkoli může být jeden umělec předvídatelný, zdá se, že nikdo nedokáže odhadnout, co provede Oliver Tree příště. Nebojí se vás rozesmát, rozplakat, evokovat ty nejhlubší myšlenky, nebo vyvolat naprosto nepříjemné pocity po dobu čtyřminutového videoklipu. Je na cestě k vytvoření vlastního plánu balení a marketingu popkultury v době internetu. Tree je všestranný v každém slova smyslu, ve své hudbě zkoumá nejen všechny druhy zábavy, ale také všechny žánry. Škatulka, do které sám sebe zařazuje, je neomezená a žádné hranice ho nemohou zastavit. Oliver Tree vybudoval multimediální projekt, jehož cílem je zpochybnit lidský pohled na to, co je umění, a ani v nejmenším ho nezajímá, co na to kdo říká!

Oliver zkoumá průsečík, kde se zvukově setkává pop a alternativa, a elegantně se pohybuje v místech, kde se vizuálně střetává umění a zábava. Od komedie přes akční sporty, zesměšňující televizní reality show až po wrestling v živých vystoupeních – svět Olivera Tree se zkrátka nepodobá žádnému jinému, který tu byl před ním.

Prague Summer Festival pořádá agentura Ameba Production, která stojí za festivaly Rock for People, Kefír, showcase festivalem a konferencí Prague Music Week či klubovými a halovými koncerty Rock for People Concerts.

Rock for People Concerts
10. 3. YONAKA / Rock Café – VYPRODÁNO
11. 3. Idles / SaSaZu – VYPRODÁNO
14. 3. The 1975 / Sportovní hala Fortuna – POSLEDNÍ VSTUPENKY
16. 3. Halflives / Café V lese – POSLEDNÍ VSTUPENKY
19. 3. Polaris / MeetFactory – ½ VSTUPENEK PRODÁNO
20. 3. Normandie / MeetFactory
27. 3. thrown / Bike Jesus
3. 4. Adam French + Tomas Robin / Café V lese
11. 4. Dope D.O.D. + Bizarre / MeetFactory
14. 4. The Warning / MeetFactory – POSLEDNÍCH 50 VSTUPENEK
16. 4. 6arelyhuman / Bike Jesus – ⅔ VSTUPENEK PRODÁNY
21. 4. Cassyette / Café V lese
24. 4. Fast Animals And Slow Kids / Dafé V lese
1. 5. LANDMVRKS + Special Guests / Futurum – 60 % VSTUPENEK PRODÁNO
10. 5. Vended + The Gloom In The Corner + Profiler / Futurum
17. 5. Resolve + Cane Hill + Acres + Half Me / Rock Café
12.-15. 6. Rock for People 2024
27. 7. Ed Sheeran / Park 360 – VYPRODÁNO
28. 7. Ed Sheeran / Park 360 – 1/3 VSTUPENEK PRODÁNA
8. 7. Oliver Tree / Ledárny Braník (Prague Summer Festival)
25. 9. Rikas / Café V lese
4. 10. Our Last Night / SaSaZu
22. 11. You Me At Six / Archa+

Zdroj a foto: https://www.olivertreemusic.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *