Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kapela Nebe nekončí, startuje svou novou éru ve třech a oznamuje jarní tour

Skupina Nebe se na konci roku rozloučila písní Goodbye se svými dvěma členy, klávesistou Tomášem Kulurisem a baskytaristou Vlastou Škodou, a zároveň také se svou pětičlennou formací. Nebe vidí svou budoucnost pouze jako tříčlennou partu a potvrzují své fungování. Fanoušky zvou na své jarní tour s příznačným názvem Bylo nás pět.

Přelom roku byl pro Nebe obdobím životních změn a kapelních zvratů. Zpěvák Petr Harazin a kytarista Štěpán Petrů, kteří skupinu založili a tvoří ji už větší polovinu svých životů, se na podiu poprvé objeví pouze s doprovodem bubeníka Adama Matýska, který v kapele působí 5 let a je nedílnou součástí.

„Myšlenka nechat vše za sebou bez možnosti společně dál tvořit nové písně v nás vyvolávala nepříjemný pocit prázdnoty. Stále věříme, že máme světu co říct a taky v to, že prostřednictvím hudby to umíme nejlépe. Pokračování ve třech pro nás budou velkou výzvou,“ komentuje frontman Petr.

Nebe se do klubů vrací po šesti letech, o to více nadšení, nedočkavosti i napětí v nich je. Koncertní šnůra nabídne celkem tři koncerty stejně jako je nově členů. „V klubech jsme zažili i díky křtům studiových desek ty nejsilnější momenty a intimní atmostéru. Těšíme se jak malí kluci, protože jsme samostatné koncerty měli naposled před šesti lety na turné s mobilním planetáriem. Slibujeme, že to budou koncerty, na kterých se nebudete nudit,“ láká Štěpán.

Bylo nás pět tour 2023
13. 4. Brno Melodka
26. 4. Praha  Café v Lese
28. 4. Krnov  MC Kofola

Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím webových stránkách jednotlivých klubů

Foto: Ondřej Koneš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *