Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Zpěvák Patrik Stoupa otevírá v Praze novou uměleckou školu, bude využívat moderní výukové metody

Zpěvák, skladatel, klavírista a pedagog z Mezinárodní konzervatoře Patrik Stoupa otevírá v Praze novou uměleckou školu, která nese název Elephant Music Academy.

Vyučovat se zde bude nejen zpěv a hra na hudební nástroje jako klavír, akustická a elektrická kytara, bicí nebo saxofon, ale i tanec, herectví, moderování a tvorba vlastních písní. Škola bude mít hned dvě pobočky – obě v Praze. První se nachází v Dejvicích v ulici Evropská. Druhá ve Vršovicích na Kubánském náměstí.

Novinku, kterou škola přináší je prostor pro děti předškolního věku od 2 do 5 let. Využíváme inovativní metody z části založené na principu Montessori školy, kdy klademe velký důraz na přirozený rozvoj hudebních dovedností interaktivní způsobem. Tým lektorů a celý náš výukový systém pro předškolní vzdělávání vede pedagožka a zpěvačka Tereza Benešová, DiS

Děti a studenty starší 6 let rádi přivítáme na individuálních lekcích ve všech hudebních, tanečních i dramatických oborech. Pro každého studenta tvoří naši učitelé individuální výukový plán, tak aby byly lekce plnohodnotně využité a přinášely radost. Naše škola nabízí také plně vybavené nahrávací studio, kde se naši žáci naučí nejen práci s mikrofonem a získají praxi při natáčení, ale můžeme zde společně vytvářet jejich vlastní autorské skladby. Pro děti ve středoškolském věku nabízíme přípravné kurzy pro přijímací zkoušky na konzervatoře a vysoké školy s uměleckým zaměřením.

A proč Elephant Music Academy? Náš zakladatel má totiž kromě muziky ještě jednu celoživotní lásku. Ano, jsou to sloni. Souběžně s hudební školou vzniká také nadace jejímž cílem bude přispívat ověřeným projektům na Srí lance a Keni pro záchranu a návrat zraněných nebo týraných slonů zpět do volné přírody.

“Dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozval na slavnostní otevření nové umělecké školy, která je pro mě druhým domovem. Kromě spolupráce s profesionály a mými kolegy z umělecké branže si u nás na škole velmi zakládáme na rodinné a příjemné atmosféře. Pevně věřím, že se budeme nejen díky umění potkávat častěji, a že se k nám budete rádi vracet. “ říká o nové škole zakladatel Patrik Stoupa.

Slavnostní otevření se koná dne 23.6.2023 od 18:00 hodin v Elephant Music Academy, Evropská 644, Praha 6.

Foto: archiv P. Stoupy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *