Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Inspirujte se na kulinářských akcích v Miele Experience Centrech v Praze a Brně

Pokud toužíte po skvělých kulinářských zážitcích, které propojí vaši lásku ke kvalitní gastronomii s moderními technologiemi, jsou Miele Experience Centra (MEC) v Praze a Brně právě těmi místy, která hledáte. MEC nabízejí širokou škálu kulinářských akcí, které vám umožní rozšířit své kuchařské dovednosti, získat inspiraci od renomovaných šéfkuchařů a okusit nezapomenutelné chutě. Prostory jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji Miele, které vám umožní experimentovat s nejnovějšími technologiemi vaření.

Zažijte Miele na vlastní kůži

Akce v MEC jsou rozděleny do několika typů. Pokud se chcete dozvědět, jak spotřebiče Miele fungují nebo které řešení je pro vaši kuchyni nejlepší, navštivte některé z „Vaření s Miele“. Tento prezentační kurz je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s přednostmi domácích přístrojů Miele. Pokud uvažujete o pořízení některého z nich, nebo jen chcete vědět, jak fungují a co dokáží, jste tu správně. Předvedeme vám parní a pečicí trouby i přednosti kombinované parní trouby. Zaměříme se na jednoduchost, rychlost a správnou přípravu pokrmů v přístrojích Miele. Přesvědčíte se nejen o snadnosti ovládání a propracovanosti provozních způsobů, ale i o jednoduché přípravě a výtečné chuti pokrmů z přístrojů Miele. Na vlastní chuťové buňky poznáte výjimečnost chutného a zdravého vaření surovin v páře.

„Miele Fine Dining“ vychází vstříc těm, kteří již své přístroje Miele mají a chtějí využít jejich funkce a možnosti na maximum. Pod vedením špičkových šéfkuchařů si připravíte 3chodové menu, dozvíte se, jak nejlépe využít možnosti parních trub či domácích konvektomatů a domů si odnesete spoustu tipů a triků, jak si vaření maximálně usnadnit, ale přesto dosáhnout excelentních výsledků.

Tematicky zaměřené kulinářské akce „Miele Master Class” vás svěří do rukou zkušených šéfkuchařů, kteří vás budou zásobovat množstvím praktických rad i vychytávek, díky nimž budete v kuchyni vždy za hvězdu.

Těšíme se na vás a věříme, že si domů odnesete nejen skvělé gastronomické zážitky, ale spoustu nápadů pro přípravu pokrmů. Jednotlivé akce si můžete rezervovat na www.miele.cz.

Zdroj a foto: www.miele.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *