Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Doplněk stravy pro normální činnost močového měchýře a ledvin, přirozená obranyschopnost – imunitního systému Onapharm Blokurima Uroherbal Rapid

Hledáte-li produkt pro dny, kdy se cítíte oslabeně a ohroženě a chcete jít přírodní cestou, zkuste Blokurima Uroherbal Rapid. Kromě nenahraditelné D-manózy ve správné dávce 2 gramy (základní součást všech produktů pod značkou Blokurima) zde najdete pouze osvědčené bylinky ve formě kvalitních extraktů, a navíc moderní citrát hořečnatý.

„Onapharm Blokurima Uroherbal Rapid obsahuje medvědici, která je jednou ze základních složek každého urologického čaje. Její hlavní účinnou látkou je arbutin (ß-D-glukohydrochinon), který má v zásaditém (pH+) prostředí antibakteriální účinky. Slouží k normální činnosti močového měchýře a ledvin. Lichořeřišnice pochází z Jižní Ameriky a pro její výjimečné vlastnosti si jí vážili již staří Inkové. Její nejzajímavější složkou je nepochybně benzyl isothiocyanate (BITC), který zpomaluje růst bakterií, které mohou způsobit močovou infekci,“ říká MUDr. Jiří Emmer.

Zeměžluč je hořcovitá bylina, jejíž extrakt podobně jako extrakt z lichořeřišnice působí antibakteriálně. Rozmarýn je další pravidelná složka urologických čajů, obsahuje velké množství silic (cineol a mnoho dalších) a fytoncidy, které působí taktéž antibakteriálně. Slouží pro přirozenou obranyschopnost, pomáhá imunitnímu systému, vylučování a správné funkci ledvin a močových cest.

Onapharm Blokurima Uroherbal Rapid obsahuje také D-manózu, cukerný monomer (aldohexóza) a C-2 epimer glukózy. Je důležitou složkou glykosylace některých bílkovin (např. tzv. uroplakinu – tedy ochranné vrstvy povrchu lidského močového měchýře). Manózu si naše tělo k těmto účelům umí syntetizovat (je to tedy látka endogenní – „tělu vlastní“). Po vypití se manóza ochotně vstřebá do krevního oběhu a následně se asi 99 % požitého množství vyloučí během 1-2 hodin ledvinami do moči.

„Citrát hořečnatý je kvalitní zdroj hořčíku s dobrým vstřebáváním. Hořčík má mnoho pozitivních účinků na náš organismus, přispívá ke správné funkci svalů, činnosti nervové soustavy, snížení křečí, míry únavy a vyčerpání a další. Navíc alkalizuje moč (pH+). Alkalické prostředí moči zpomaluje množení a růst nežádoucích bakterií,“ upozorňuje MUDr. Jiří Emmer, „a také podporuje efektivní fungování našeho imunitního systému, hlavně fagocytující buňky.“

Zakoupíte ve většině lékárenských sítí i samostatných lékáren. Doporučená cena je 229,- Kč

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *